Anglie - Premier League 11/21 15:00 13 Everton v Aston Villa W 4-0
Anglie - Premier League 11/07 15:00 12 West Ham v Everton D 1-1
Anglie - Premier League 11/01 13:30 11 Everton v Sunderland W 6-2
Anglie - Pohár EFL 10/27 19:45 10 Everton v Norwich W 5-4
Anglie - Premier League 10/24 16:30 10 Arsenal v Everton L 2-1
Anglie - Premier League 10/17 14:00 9 Everton v Man Utd L 0-3
Anglie - Premier League 10/04 12:30 8 Everton v Liverpool D 1-1
Anglie - Premier League 09/28 19:00 7 West Brom v Everton W 2-3
Anglie - Pohár EFL 09/22 19:00 9 Reading v Everton W 1-2
Anglie - Premier League 09/19 14:00 6 Swansea v Everton D 0-0
Anglie - Premier League 09/12 11:45 5 Everton v Chelsea W 3-1

Wikipedia - Everton FC

Everton FC (celým názvem: Everton Football Club) je anglický fotbalový klub, který sídlí ve městě Liverpool v metropolitním hrabství Merseyside. Založen byl v roce 1878. Everton je jeden z nejúspěšnějších anglických fotbalových klubů; odehrál nejvíce sezón v nejvyšší soutěži a získal 9 mistrovských titulů.

Domácí stadion, Goodison Park, má kapacitu 40 569 míst. Fanoušci Evertonu se nazývají „Evertonians“. Everton je také známý pod přezdívkou „The Toffees“, a nedávno si klub osvojil motto „The People's Club“, po příchodu manažera Davida Moyese. Everton má tradiční rivalitu (Merseyside derby) s klubem Liverpool FC, jehož stadion Anfield se nachází ani ne kilometr daleko.

Everton Football Club je anglický fotbalový klub sídlící ve Waltonu v Liverpoolu. Klub byl založen v roce 1878 skupinou hráčů kriketu ze St Domingo's Church, která v zimních měsících hledala způsob, jak zůstat fit. Domácí zápasy hraje na Goodison Parku, který má kapacitu přes 40 000 míst.

Everton je jedním z nejstarších a nejúspěšnějších klubů v anglickém fotbale, získal devět titulů v Lize, pětkrát FA Cup a devětkrát Community Shield. Klub se také dostal do finále Ligy mistrů UEFA v roce 1960 a do finále Poháru vítězů pohárů v roce 1985.

Everton je rivalem městského rivala Liverpoolu FC a obě strany se utkávají v Merseyside Derby. Everton má také rivalitu s Manchesterem United a Wiganem Athletic.

Mezi slavné bývalé hráče Evertonu patří Dixie Dean, Alan Ball, Bob Latchford, Andy Gray, Wayne Rooney a Romelu Lukaku. Současným manažerem klubu je Carlo Ancelotti.