Live Scores

Fotbal eFotbal - Battle - 8min. hra 00' Arsenal (Luntik) Esports View Napoli (Jekos) Esports
Fotbal Evropa - přátelská utkání 00' SpVg Wesseling-Urfeld SpVg Wesseling-Urfeld View DJK Viktoria Frechen
Fotbal eFotbal - Battle - 8min. hra 00' AC Milan (Muromets) Esports View Bayer 04 (BlackBlood) Esports
Fotbal Evropa - přátelská utkání 01' Cronenberger SC Cronenberger SC 0-0 MSV Düsseldorf
Fotbal Jordánsko - Liga 01' Ramtha SC [4] Ramtha SC 0-0 Aqaba [10] Aqaba
Fotbal eFotbal - Live Arena - 10min. hra 03' RB Leipzig (fleshka77) Esports 1-1 Dortmund (Weeman) Esports
Fotbal eFotbal - Live Arena - 10min. hra 03' B.M'gladbach (Critic) Esports 1-1 Bayer 04 (zohan) Esports
Fotbal eFotbal - Liga Pro - 12min. hra 03' AB OVO (ABV) Esports 0-1 BlueMountState (BMS) Esports
Fotbal Evropa - přátelská utkání 03' Borussia Freialdenhoven Borussia Freialdenhoven 0-0 SC Paderborn 07 II SC Paderborn 07 II
Fotbal eFotbal - Battle - 8min. hra 04' Denmark (Liha) Esports 1-3 Netherlands (Strateg) Esports
Fotbal Evropská konferenční liga UEFA - kvalifikace 04' Trabzonspor Trabzonspor 0-0 Molde Molde
Fotbal Evropa - přátelská utkání 04' Las Palmas Las Palmas 0-0 Panaderia Pulido Panaderia Pulido
Fotbal eFotbal - Battle - 8min. hra 04' Poland (Bodya) Esports 1-1 Italy (Calvin) Esports
Fotbal eFotbal - Battle - 8min. hra 08' Bayer 04 (BlackBlood) Esports 2-1 Leicester (Johnny) Esports
Fotbal eFotbal - Liga Pro - 12min. hra 08' Raticate 522 (PSG) Esports 0-2 Russia Today (RUS) Esports
Fotbal Finsko - Kolmonen 16' MPS MPS 0-1 Atlantis II
Fotbal Súdánská liga 26' Al Hilal Omdurman Al Hilal Omdurman 1-0 Al Hilal Obied
Fotbal Evropa - přátelská utkání 30' Atletico Baleares Atletico Baleares 0-0 Algeciras CF Algeciras CF
Fotbal Evropská konferenční liga UEFA - kvalifikace 30' Laci Laci 0-1 Anderlecht Anderlecht
Fotbal Dánsko - DBU Pokalen 32' Skalborg SK 0-0 Helsted Fremad IF
Fotbal Evropská konferenční liga UEFA - kvalifikace 32' Dinamo Batumi Dinamo Batumi 0-0 Sivasspor Sivasspor
Fotbal Evropská konferenční liga UEFA - kvalifikace 33' Vitesse Vitesse 1-0 Dundalk Dundalk
Fotbal Evropská konferenční liga UEFA - kvalifikace 33' AEL Limassol AEL Limassol 0-0 FK Qarabag FK Qarabag
Fotbal Evropská konferenční liga UEFA - kvalifikace 33' Maccabi Haifa Maccabi Haifa 2-1 HB Torshavn HB Torshavn
Fotbal Evropská konferenční liga UEFA - kvalifikace 33' Riga FC Riga FC 0-0 Hibernians Hibernians
Fotbal Kamerun - Elite One 33' UMS de Loum [12] UMS de Loum 0-0 Cotonsport [5] Cotonsport
Fotbal Evropská konferenční liga UEFA - kvalifikace 33' Rosenborg Rosenborg 3-0 NK Domzale NK Domzale
Fotbal Evropská konferenční liga UEFA - kvalifikace 34' CSKA Sofie CSKA Sofie 1-0 NK Osijek NK Osijek
Fotbal Finsko - Kolmonen 34' Tikka 1-0 FC Espoo FC Espoo
Fotbal Evropská konferenční liga UEFA - kvalifikace 35' Vojvodina Vojvodina 0-0 LASK Linz LASK Linz
Fotbal Izraelský pohár 45' Hapoel Akko Hapoel Akko 0-1 Hapoel Umm al-Fahm Hapoel Umm al-Fahm
Fotbal Izraelský pohár 45' Hapoel Kfar Saba Hapoel Kfar Saba 2-0 Hapoel Afula Hapoel Afula
Fotbal Evropa - přátelská utkání 45' Ethnikos Achna Ethnikos Achna 2-0 Olympiakos Nicosia Olympiakos Nicosia
Fotbal Přátelská utkání - ženy 45' Arminia Bielefeld Women Arminia Bielefeld Women 0-1 FSV Gutersloh 2009 Women FSV Gutersloh 2009 Women
Fotbal Evropská konferenční liga UEFA - kvalifikace 45' Elfsborg Elfsborg 1-1 Velez Mostar Velez Mostar
Fotbal Izraelský pohár 46' Hapoel Rishon Lezion Hapoel Rishon Lezion 2-2 Hapoel Raanana Hapoel Raanana
Fotbal Izraelský pohár 46' Maccabi Bnei Raina Maccabi Bnei Raina 1-1 Maccabi Ahi Nazareth Maccabi Ahi Nazareth
Fotbal Izraelský pohár 47' Sektzia Nes Tziona Sektzia Nes Tziona 0-0 AS Ashdod AS Ashdod
Fotbal Izraelský pohár 47' Hapoel Ramat Gan Hapoel Ramat Gan 2-1 Bnei Yehuda Tel Aviv Bnei Yehuda Tel Aviv
Fotbal Dánsko - DBU Pokalen 48' Strandby-Elling-N. IF 1-4 Vendsyssel FF Vendsyssel FF
Fotbal Finsko - Kolmonen 51' Tampere Utd Tampere Utd 7-0 Saaksjærven Loiske
Fotbal Finsko - Kolmonen 60' Ponnistajat 2-2 FC Kapina
Fotbal Finsko - Kolmonen 64' Töölön Taisto Töölön Taisto 2-2 EIF Academy
Fotbal Evropa - přátelská utkání 73' Real Oviedo Vetusta 0-1 Toledo Toledo
Fotbal Evropská konferenční liga UEFA - kvalifikace 74' PFC Sochi PFC Sochi 1-1 Partizan Belgrade Partizan Belgrade
Fotbal Evropa - přátelská utkání 74' NK Vrbovec NK Vrbovec 1-0 NK Jarun
Fotbal Finsko - Kolmonen 75' PPJ PPJ 3-1 SAPA III
Fotbal Evropská liga UEFA - kvalifikace 75' Omonia Nicosia Omonia Nicosia 1-0 FC Flora Tallinn FC Flora Tallinn
Fotbal Evropská konferenční liga UEFA - kvalifikace 75' KuPS Kuopio KuPS Kuopio 1-0 FC Astana FC Astana
Fotbal CECAFA Club Cup 76' KMKM KMKM 0-1 KCCA KCCA
Fotbal Dánsko - DBU Pokalen 76' Virum-Sorgenfri BK Virum-Sorgenfri BK 1-1 Norrebro FF
Fotbal Evropská konferenční liga UEFA - kvalifikace 76' Tobol Kostanay Tobol Kostanay 0-1 MSK Zilina MSK Zilina
Fotbal Evropská konferenční liga UEFA - kvalifikace 77' Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 1-1 FC Copenhagen FC Copenhagen
Fotbal Evropská liga UEFA - kvalifikace 77' Lincoln Red Imps Lincoln Red Imps 1-3 Slovan Bratislava Slovan Bratislava
Fotbal Finsko - Kolmonen 77' ACE 0-4 NoPS
Fotbal Finsko - Kolmonen 77' TP-T 0-0 TKT
Fotbal Dánsko - DBU Pokalen 77' Skibet IF 1-1 Bredballe IF
Fotbal Dánsko - DBU Pokalen 77' Bolbro G IF 1-4 Esbjerg Esbjerg
Fotbal Estonsko - Esiliiga 78' Parnu JK [7] Parnu JK 1-1 Tartu JK Welco [10] Tartu JK Welco
Fotbal Finsko - Kolmonen 78' AC Barca 2-0 PK-37 PK-37
Fotbal Dánsko - DBU Pokalen 79' Kalundborg Kalundborg 1-7 AB AB
Fotbal Finsko - Kolmonen 80' TuPS TuPS 2-6 FC Futura FC Futura
Fotbal Burkina Faso - Pohár 85' Sonabel 0-1 ASFA-Yennenga ASFA-Yennenga
Fotbal Slovensko - Pohár 90' OFK Olovary OFK Olovary 2-2 SK Badin SK Badin
Fotbal Evropská liga UEFA - kvalifikace 91'<sup>+3</sup> FK Jablonec FK Jablonec 2-4 Celtic Celtic
Basketbal Mezinárodní 1 - 09:00 Portugalsko Portugalsko 3-5 Švýcarsko Švýcarsko
Basketbal eBasketbal - Liga Pro - 4 x 5 min. 1 - 03:02 AntoxaCreative Esports 10-10 Shell_Doc Esports
Basketbal e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut 2 - 04:17 WAS Wizards (Berserker) Esports 19-22 PHX Suns (VERVE) Esports
Basketbal e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut 3 - 03:22 MIL Bucks (HARLEM) Esports 32-49 BKN Nets (MILKMAN) Esports
Volejbal International Games Women Maďarsko ženy Maďarsko ženy 0-0 Ázerbájdžán ženy Ázerbájdžán ženy
Volejbal International Games Women 25-22,20-25 Polsko ženy Polsko ženy 19-23 Německo ženy Německo ženy
Baseball MLB 08/05 17:10 BOS Red Sox [6] BOS Red Sox 0-1 DET Tigers [21] DET Tigers
Baseball MLB 08/05 16:10 NY Mets [14] NY Mets 0-1 MIA Marlins [25] MIA Marlins
Hokej eHokej – 3x4 minuty 1 - 00:45 SolarPower (SLP) Esports 1-0 DINAMO WEB (DIW) Esports
Hokej Klubová přátelská utkání (pouze zákl. hrací doba) 2 - 19:42 Chomutov U20 2-2 Kladno U20
Hokej Klubová přátelská utkání (pouze zákl. hrací doba) 2 - 08:06 SKA St Petersburg SKA St Petersburg 1-2 Avtomobilist Yekaterinburg Avtomobilist Yekaterinburg
Hokej Klubová přátelská utkání (pouze zákl. hrací doba) 3 - 00:00 SKA 1946 Petrohrad U20 SKA 1946 Petrohrad U20 4-1 Loko U20 Loko U20
Hokej Klubová přátelská utkání (pouze zákl. hrací doba) 3 - 05:55 HC Benátky nad Jizerou HC Benátky nad Jizerou 0-0 HC Banik Sokolov HC Banik Sokolov
Hokej Klubová přátelská utkání (pouze zákl. hrací doba) 3 - 04:34 HC Zubr Přerov HC Zubr Přerov 1-3 HC Frydek Mistek HC Frydek Mistek
Hokej Klubová přátelská utkání (pouze zákl. hrací doba) 3 - 00:39 HC Klatovy 1-3 SK Trhači Kadaň SK Trhači Kadaň
Hokej Klubová přátelská utkání (pouze zákl. hrací doba) 3 - 00:13 Vrchlabí 5-0 HC Slovan Usti nad Labem HC Slovan Usti nad Labem
Hokej Klubová přátelská utkání (pouze zákl. hrací doba) 3 - 18:48 Karlovy Vary Karlovy Vary 5-3 Litvinov Litvinov
Hokej Klubová přátelská utkání (pouze zákl. hrací doba) 3 - 09:17 Rytiri Kladno Rytiri Kladno 3-1 HC Dukla Jihlava HC Dukla Jihlava
Hokej Klubová přátelská utkání (pouze zákl. hrací doba) 3 - 11:57 HC Slavia Praha HC Slavia Praha 5-2 Sparta Praha Sparta Praha
Hokej Klubová přátelská utkání (pouze zákl. hrací doba) 3 - 18:11 Plzeň Plzeň 5-3 ČEZ Motor České Budějovice ČEZ Motor České Budějovice
Tenis ITF M15 Xativa - čtyřhra muži 0-15 Barroso Campos/Winter Lopez 0-1 Blanchet/Darras
Tenis ITF M25 Guayaquil 0-15 Gonzalo Lama 3-1 Alejandro H Franco
Tenis ITF M15 Xativa 0-0 Jack Pinnington Jones 0-4 Carlos Sanchez Jover
Tenis ITF W25 Pescara - čtyřhra ženy 0-0 Brancaccio/Spiteri 4-3 Colmegna/Zantedeschi
Tenis ITF W25 Pescara - čtyřhra ženy Cascino/Rosatello 5-2 Grymalska/Schaefer
Tenis ITF M25 Pitesti - čtyřhra muži 0-30 Ho/Pavel 4-5 Jecan/Orlov
Tenis ITF M15 Novi Sad - čtyřhra muži 15-0 Dias/Roncadelli 7-5,0-3 Comesana/Navone
Tenis ITF M15 Xativa 0-0 Carlos L-Montagud 6-4,1-0 Miguel Damas
Tenis UTR Pro Tennis Series - Kalifornie - ženy 0-0 Brandy Walker 5-4 Bojana Marinkov
Tenis ITF M25 Decatur [416] Aidan Mchugh 4-6,0-0 Petros Chrysochos [357]
Tenis WTA Kluž - čtyřhra ženy 0-0 Panova/Wachaczyk 7-6,0-0 Bogdan/Cristian
Tenis Challenger Liberec - čtyřhra muži 0-0 Gonzales/Johnson 6-4,2-2 Jebavy/Zelenay
Tenis Challenger Liberec - čtyřhra muži 15-30 Drzewiecki/Majchrzak 7-6,0-0 Romboli/Vega Hernandez
Tenis ITF W25 Bydhošť - čtyřhra ženy 30-0 Alves/Shymanovich 6-3,4-5 Jakupovic/Marcinkevica
Tenis ITF W25 Pescara 40-A [375] Haruka Kaji 2-6,1-3 Maria Lourdes Carle [317]
Tenis Challenger Cordenons [147] Federico Gaio 4-6,2-5 Tomas Martin Etcheverry [148]
Tenis ITF M15 Monastir - čtyřhra muži Deckers/Pearson 5-7,7-5,0-0 Glinka/Saar
Tenis UTR Pro Tennis Series - Dallas 0-0 Top Nidunjianzan 4-6,2-5 Stefan Latinovic
Tenis UTR Pro Tennis Series - Dallas 0-15 Abhishek Bastola 1-6,0-0 Ryan Ybarra
Tenis ITF W15 Monastir - čtyřhra ženy 3-2 Inoue/Ivanova 6-3,6-7,0-0 Kozarov/Proctor
Tenis UTR Pro Tennis Series - Kalifornie - ženy 0-0 Miruna Vasilescu 6-7,6-1,3-5 Jacque Dunyon
Tenis ITF M15 Xativa 0-0 Alejandro Garcia 7-6,5-2 Fermin Tenti
Tenis ITF M25 Decatur 0-0 Karlis Ozolins 7-6,3-6,2-0 Shintaro Imai
Tenis ITF M25 Decatur 0-0 Jason Kubler 6-7,6-3,2-3 Cannon Kingsley
Tenis UTR Pro Tennis Series - Manzanillo 40-30 Guillermo Castaneda 0-0 Maximiliano Estevez
Tenis UTR Pro Tennis Series - Manzanillo Marcelo Sepulveda 6-1,4-4 Eduardo Y O Rangel
Tenis UTR Pro Tennis Series - Manzanillo 30-0 Alejandro Hayen 1-6,5-3 Manuel S Montemayor
Dostihy Thistledown 08/05 17:50 Dostih 3 Thistledown View
Dostihy Delaware Park 08/05 17:45 Dostih 2 Delaware Park View
Dostihy Saratoga 08/05 17:41 Dostih 2 Saratoga View
Dostihy Woodbine 08/05 17:38 Dostih 2 Woodbine View
Dostihy Hipo Chile 08/05 17:36 Hipo Chile View
Dostihy Belterra Park 08/05 17:35 Dostih 3 Belterra Park View
Dostihy Sandown 08/05 17:32 Sandown (Dostih 4) View
Dostihy Leopardstown 08/05 17:26 Leopardstown (Dostih 7) View
Dostihy Chatelaillon 08/05 17:22 Chatelaillon (Dostih 6) View
Dostihy Doncaster 08/05 17:17 Doncaster (Dostih 3) View
Dostihy Sligo 08/05 17:15 Sligo (Dostih 5) View
Dostihy Deauville 08/05 17:04 Deauville (Dostih 6) View
Závody chrtů Perry Barr EVE 08/05 17:41 Perry Barr - VEČ. (Dostih 2) View
Závody chrtů Sunderland EVE 08/05 17:36 Sunderland - VEČ. (Dostih 2) View
Závody chrtů Monmore EVE 08/05 17:33 Monmore - VEČ. (Dostih 2) View
Závody chrtů Wheeling Island 08/05 17:30 Dostih 3 Wheeling Island View
Golf FedEx St Jude Invitational 08/05 14:01 FedEx St Jude Invitational View
Golf Hero Open 08/05 05:59 Hero Open View
Snooker Championship League Snooker 08/05 17:10 Zhao Xintong 0-0 Joe O'Connor
Snooker Championship League Snooker 08/05 16:50 Jamie Wilson 1-1 Sanderson Lam
Plochá dráha Plochá dráha 08/05 17:00 Indianerna Indianerna 12-18 Rospiggarna Rospiggarna
Stolní tenis Ukrajina - TT pohár Yevhenii Kryvorotko 0-0 Mykola Lytvynenko
Stolní tenis Setka Cup Oleksandr Melashenko 0-0 Taras Bonishchuk
Stolní tenis Setka Cup Serhii Rak 0-0 Volodymyr Kuzmych
Stolní tenis Česká republika - Liga Pro Tomas Varnuska 0-0 Milan Smrcek
Stolní tenis Setka Cup 7-11 Illia Valchuk 0-0 Dmytro Gudimenko
Stolní tenis Ukrajina - TT pohár 5-11 Serhii Rutskyi 0-0 Andrii Zeniuk
Stolní tenis Setka Cup Women 6-11,6-11 Alina Man 2-7 Nataliia Riabchenko
Stolní tenis Ukrajina - TT pohár 6-11 Dmytro Vakhta 1-1 Andrii Kotik
Stolní tenis Setka Cup Andrii Lukatskyi 8-7 Vitalii Rychkov
Stolní tenis Ukrajina - TT pohár 11-7,11-9,8-11 Aleksandr Melnikov 0-0 Oleh Furman
Stolní tenis Ukrajina - TT pohár 11-6,11-7,8-11 Viktor Bedriychuk 2-1 Anton Veliiev
Stolní tenis Liga Pro 11-9,11-5,4-11 Aleksandr Klavdenkov 8-9 Ivan Soldatov
Stolní tenis Setka Cup 11-5,8-11,11-4 Jan Hendrych 8-4 Dominik Horak
Stolní tenis Liga Pro 11-5,7-11 Vjacheslav Chernov 1-3 Georgy Bardyshev
Stolní tenis Liga Pro 8-11,7-11 Eduard Kabanov 4-1 Aleksei Zhelubenkov
Badminton Denmark Masters Qual Mads Thogersen 11-12 Julien Scheiwiller
Badminton Denmark Masters Qual 21-19 Soren Hald 5-3 Karan Rajan Rajarajan
Badminton Denmark Masters XD Qual 11-21 Sharma/S Ram 16-19 Sondergaard/Finne Ipsen
Badminton Denmark Masters Women Qual 21-19 Polina Buhrova 4-3 Anna Bygum
Squash British National Championships - ženy 08/05 16:30 Sarah-Jane Perry 6-4 Emily Whitlock
e-Sport LOL - LFL Summer Playoffs 21:28 Misfits Premier Misfits Premier 1-0 Solary
e-Sport DOTA2 - Champions League -1:-30 Hellbear Smashers 1-1 Team Spirit Team Spirit