Live Scores

Fotbal Švédsko - Allsvenskan 00' IFK Goteborg [10] IFK Goteborg View Sirius [8] Sirius
Fotbal Itálie - Serie B 00' Cittadella [6] Cittadella View Monza [3] Monza
Fotbal Švédsko - Allsvenskan 00' Malmo FF [4] Malmo FF View Kalmar FF [6] Kalmar FF
Fotbal Švédsko - Allsvenskan 00' Ostersunds FK [13] Ostersunds FK View AIK [7] AIK
Fotbal Švédsko - Allsvenskan 00' Mjallby AIF [9] Mjallby AIF View BK Hacken [16] BK Hacken
Fotbal eFotbal - Battle - 8min. hra 00' D.Kiev (JKey) Esports View CSKA (vrico) Esports
Fotbal eFotbal - Battle - 8min. hra 00' L.Moscow (Bombi1t0) Esports View Shakhtar (LaikingDast) Esports
Fotbal Švédsko - Allsvenskan 00' Elfsborg [5] Elfsborg View Halmstad [14] Halmstad
Fotbal eFotbal - Battle - 8min. hra 02' Leicester (Upcake22) Esports 0-0 Napoli (mr_elidarius) Esports
Fotbal eFotbal - Liga Pro - 12min. hra 02' Fints (FIN) Esports 0-1 Trader FC (TRD) Esports
Fotbal eFotbal - Battle - 8min. hra 02' AC Milan (Olle) Esports 0-0 Arsenal (Rus_1995_Lan) Esports
Fotbal eFotbal - Live Arena - 10min. hra 09' Real Madrid (Weeman) Esports 2-1 PSG (CarlWhizzer) Esports
Fotbal eFotbal - Live Arena - 10min. hra 10' Bayern (OoLancer) Esports 1-1 Liverpool (OLOM) Esports
Fotbal Plážový fotbal - 36 min. hra 12' Belize - plážový tým 0-2 Mexico Beach Mexico Beach
Fotbal AFC Cup 16' FK Chudžand [3] FK Chudžand 0-1 Nasaf Qarshi [2] Nasaf Qarshi
Fotbal Írán - 2. divize 18' FC Vista Turbine 0-0 Espad Tehran
Fotbal Peru - Primera Division 20' Alianza Universidad [5] Alianza Universidad 0-1 UTC Cajamarca [7] UTC Cajamarca
Fotbal Burkina Faso - Liga 21' AS Police Ouagadougou 0-0 ASF Bobo Dioulasso ASF Bobo Dioulasso
Fotbal Finsko - Kansallinen Liiga - ženy 45' FC Honka ženy [6] FC Honka ženy 0-0 HJK ženy [4] HJK ženy
Fotbal Rumunsko - Liga II 45' ASU Politehnica Timisoara [6] ASU Politehnica Timisoara 1-1 CS Mioveni [3] CS Mioveni
Fotbal Finsko - Veikkausliiga 45' HJK Helsinki [2] HJK Helsinki 0-0 Lahti [9] Lahti
Fotbal Finsko - 1. divize 45' TPS [8] TPS 1-1 FF Jaro [6] FF Jaro
Fotbal Finsko - Kakkonen - Skupina C 45' SJK II [10] SJK II 1-1 JJK [8] JJK
Fotbal Finsko - 1. divize 45' VPS Vaasa [4] VPS Vaasa 1-1 KPV [3] KPV
Fotbal Írán - 2. divize 47' Elmoadab Tabriz FC Elmoadab Tabriz FC 0-0 Mes Novin Kerman Mes Novin Kerman
Fotbal Írán - 2. divize 55' Shahrdari Bandar Abbas 0-0 Melli Hafari
Fotbal Írán - 2. divize 57' Foolad Novin 1-2 Avalan Kamyaran
Fotbal Ghana - Premier League 58' Ebusua Dwarfs [13] Ebusua Dwarfs 0-1 Dreams FC [8] Dreams FC
Fotbal Írán - 2. divize 59' Shahrdari Hamedan 1-1 Iranjavan Bushehr Iranjavan Bushehr
Fotbal Česká republika - 2. liga 60' Dukla Praha [7] Dukla Praha 1-2 FK MAS Taborsko [12] FK MAS Taborsko
Fotbal Portugalsko - Campeonato Nacional 60' Alverca [1] Alverca 2-0 AC Marinhense [4] AC Marinhense
Fotbal Albánie - Championship 62' KF Tirana [5] KF Tirana 0-0 Laci [3] Laci
Fotbal Albánie - Championship 62' FK Kukesi [6] FK Kukesi 0-1 Bylis Ballsh [9] Bylis Ballsh
Fotbal Itálie - Campionato Primavera 1 63' Atalanta U19 [6] Atalanta U19 2-1 Sassuolo U19 [9] Sassuolo U19
Fotbal Česká republika - 2. liga 65' SK Lisen [2] SK Lisen 1-0 FK Usti nad Labem [6] FK Usti nad Labem
Fotbal Albánie - Championship 65' Skenderbeu Korce [8] Skenderbeu Korce 2-0 Apolonia Fier [10] Apolonia Fier
Fotbal Bulharsko - První liga 95' Botev Plovdiv [4] Botev Plovdiv 1-1 Cherno More Varna [1] Cherno More Varna
Basketbal e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut 1 - 02:58 BKN Nets (Bane) Esports 3-2 SAC Kings (Verve) Esports
Basketbal Estonia KML 1 - 00:48 Parnu Parnu 22-21 Kalev/Cramo Kalev/Cramo
Basketbal Slovinsko - SKL 1 - 00:24 Helios Domzale [4] Helios Domzale 16-24 Cedevita Olimpija [1] Cedevita Olimpija
Basketbal Chorvatsko - A1 Liga 2 - 07:25 Zadar [1] Zadar 32-22 Gorica [4] Gorica
Basketbal Francie - Pro A 2 - 10:00 Monaco [1] Monaco 16-11 Nanterre [11] Nanterre
Basketbal Lotyšsko - LBL 1 - 00:30 Ventspils Ventspils 26-24 VEF Riga VEF Riga
Basketbal eBasketbal - Liga Pro - 4 x 5 min. 1 - 05:00 NY Knicks (ka4ika_dame) Esports 2-0 TOR Raptors (iehbr_) Esports
Basketbal Rumunsko - LNB 3 - 10:00 Oradea [2] Oradea 35-36 BC Timisoara [7] BC Timisoara
Basketbal Rumunsko - LNB 4 - 10:00 CSU Sibiu [3] CSU Sibiu 58-66 Pitesti [6] Pitesti
Basketbal Estonsko - 1 Liiga 4 - 05:52 Kadrina Karud 80-67 BC Tartu 2
Volejbal Rusko - Liga Pro - ženy 25-18 Proton-M-pro ženy 18-13 University-pro ženy
Hokej eHokej – 3x4 minuty 3 - 04:00 pisklya (PSK) Esports 3-4 denis_shupinskiy (MKG) Esports
Hokej Mezistátní přátelská utkání (pouze zákl. hrací doba) 3 - 08:06 Ukraine Ukraine 2-3 Romania Romania
Házená Maďarsko - NB1 20:02 [10] Veszprem-Felsoors 13-9 Gyongyos [11] Gyongyos
Házená Ruská Superliga 02:23 Donskie Kazaki [4] Donskie Kazaki 2-1 Dynamo Chelyabinsk [1] Dynamo Chelyabinsk
Házená Maďarsko - NB1 17:44 FTC [6] FTC 7-9 Tatabanya [3] Tatabanya
Házená Katar - Pohár 17:04 Al Arabi (Qatar) 7-5 Al Duhail Al Duhail
Tenis ITF W25 Pelham 30-40 Kayla Day 0-0 Liga Dekmeijere
Tenis ITF W15 Šibenik 0-30 Julie Belgraver 2-1 Linda Sevcikova
Tenis Challenger Oeiras 30-30 [139] Brandon Nakashima 2-0 Yannick Hanfmann [92]
Tenis Challenger Oeiras 0-0 [109] Facundo Bagnis 2-2 Carlos Taberner [137]
Tenis WTA Parma 15-15 [50] Sara Sorribes Tormo 6-4,0-0 Bernarda Pera [70]
Tenis WTA Parma 0-40 [83] Camila Giorgi 6-5 Christina McHale [95]
Tenis UTR Pro Tennis Series Nevada ženy A-40 Caroline Dunleavy 6-2,6-0 Aanya Goel
Tenis UTR Pro Tennis Series Nevada ženy 30-30 Mia Slama 3-6,2-2 Victoria Rodriguez
Tenis ITF W25 Pelham 40-15 Brooklyn Olson 3-6,2-4 Tiphanie Fiquet
Tenis UTR Pro Tennis Series - Kalifornie 0-0 Luis Humberto Lopez 0-0 Isaiah Strode
Tenis UTR Pro Tennis Series - Kalifornie 0-0 Kyle Kang 0-0 Jakob Schnaitter
Tenis ITF W25 Pelham 0-0 Kennedy Shaffer 6-3,5-2 Sophie Abrams
Tenis Challenger Biella 0-0 [249] Matteo Viola 6-4,3-3 Alexandre Muller [189]
Tenis ITF M15 Šibenik 15-15 Federico Marchetti 5-7,0-2 Peter Goldsteiner
Tenis ATP Lyon 15-15 [84] Pierre-Hugues Herbert 6-7,2-2 Sebastian Korda [65]
Tenis ITF M15 Šibenik 0-0 Janos Fekete 6-7,1-1 Amaury Raynel
Tenis Challenger Oeiras 30-30 [153] Maxime Cressy 6-7,3-3 Gastao Elias [313]
Tenis ITF W15 Šibenik 15-15 Nikol Palecek 2-6,1-2 Denisa Hindova
Tenis Challenger Biella 0-0 [193] Dmitry Popko 2-6,6-1,0-0 Thai-Son Kwiatkowski [222]
Tenis UTR Pro Tennis Series Bukurešť 0-0 Simon Beaupain 4-6,4-5 Juan Ignacio Galarza
Tenis ATP Ženeva 15-40 [59] Dominik Koepfer 2-2 Benoit Paire [36]
Tenis WTA Bělehrad 0-0 [100] Kaja Juvan 2-1 Yulia Putintseva [35]
Tenis WTA Bělehrad - čtyřhra ženy 0-0 Kania-Chodun/Wachaczyk 2-3 Krunic/Stojanovic
Tenis WTA Bělehrad 40-40 [69] Leylah Fernandez 2-1 Polona Hercog [73]
Kriket Kriket 05/17 15:30 Grenadines Divers 99/2,0/0 La Soufriere Hikers
Plochá dráha Plochá dráha 05/17 16:00 Start Gniezno 6-5 Wilki Krosno
Futsal Ukrajina - Extraliga 12:15 Uragan Ivano Frankovsk 0-1 FK Prodexim Kherson FK Prodexim Kherson
Stolní tenis Challenger Ochsenhausen Maciej Kubik 0-0 Evgueni Chtchetinine
Stolní tenis Setka Cup Pavlo Babenko 0-0 Oleksandr Kovalchuk
Stolní tenis Setka Cup Pavlo Volkov 0-0 Oleksandr Shapoval
Stolní tenis Rusko - Premier League Ruslan Alchimbaev 3-3 Tomislav Pucar
Stolní tenis Setka Cup Oleg Hubanishchev 3-3 Viktor Dushak
Stolní tenis Rusko - Premier League Denis Ivonin 0-0 Maksim Kaburkin
Stolní tenis Setka Cup Denys Pesternikov 0-0 Oleg Bindas
Stolní tenis Setka Cup 11-9 Maksym Kozhevnikov 8-4 Oleksii Hordiichuk
Stolní tenis Ukrajina - TT pohár 5-11 Ruslan Novak 3-4 Roman Rybachuk
Stolní tenis Liga Pro Oleg Kutuzov 0-0 Denis Molodtsov
Stolní tenis Liga Pro Konstantin Simonov 2-4 Aleksandr Kolmin
Stolní tenis Ukrajina - TT pohár - ženy 10-12,8-11 Yaroslava Prykhodko 3-2 Iryna Aseieva
Stolní tenis Setka Cup 11-8,9-11 Oleksandr Kolbasenko 0-0 Anatolii Nazarov
Stolní tenis Ukrajina - TT pohár 9-11,5-11 Vasiliy Smyk 10-11 Oleksandr Leonenko
Stolní tenis Setka Cup 6-11,9-11,11-7 Vadym Reva 3-0 Vitalii Ryndia
Stolní tenis Liga Pro 11-8,8-11,11-5 Aleksandr Alekseev 6-10 Sergey Kulikov
Stolní tenis Česká republika - Liga Pro 12-10 Jakub Boruvka 3-9 Roland Balog
Stolní tenis Ukrajina - TT pohár 10-12,8-11,11-9 Igor Sukovatiy 5-6 Oleksandr Kovalov
Stolní tenis Setka Cup 3-11,11-8,11-6,6-11 Martin Juhasz 3-0 Ondrej Malecek
Stolní tenis Rusko - Premier League - ženy 11-6 Margarita Murzina 0-0 Olga Kulikova
Netball Superleague 05/17 16:15 Wasps Netball 6-5 Manchester Thunder
e-Sport DOTA2 - Pinnacle Cup 02:36 PuckChamp 0-0 Vikin.gg
e-Sport CS:GO - Spring Sweet Spring 01:55 1WIN 4-5 hREDS
e-Sport CS:GO - Spring Sweet Spring 01:49 Wisla Krakow 10-0 Ambush
e-Sport LOL - MSI 13:34 Pentanet.GG 0-0 MAD Lions MAD Lions
e-Sport CS:GO - EPIC LeagueCIS 01:55 Team Spirit Team Spirit 16-14 Gambit Esports Gambit Esports