Anglie - Premier League 09/23 15:00 6 [9] Arsenal v Everton [12] L 2-0
Anglie - Premier League 09/16 15:00 5 [9] Everton v West Ham [20] L 1-3
Anglie - Premier League 09/01 14:00 4 [8] Everton v Huddersfield [19] D 1-1
Anglie - Pohár EFL 08/29 18:45 8 Everton v Rotherham W 3-1
Anglie - Premier League 08/25 14:00 3 [6] Bournemouth v Everton [7] D 2-2
Anglie - Premier League 08/18 14:00 2 [9] Everton v Southampton [12] W 2-1
Anglie - Premier League 08/11 16:30 1 [18] Wolverhampton v Everton [10] D 2-2
Svět - přátelská utkání klubů 08/04 14:00 1 Everton v Valencia L 2-3
Svět - přátelská utkání klubů 07/28 16:30 1 Rennes v Everton L 4-1
Svět - přátelská utkání klubů 07/26 18:45 1 Blackburn v Everton L 3-0
Svět - přátelská utkání klubů 07/22 19:00 1 FC Porto v Everton L 1-0

Wikipedia - Everton FC

Everton FC (celým názvem: Everton Football Club) je anglický fotbalový klub, který sídlí ve městě Liverpool v metropolitním hrabství Merseyside. Založen byl v roce 1878. Everton je jeden z nejúspěšnějších anglických fotbalových klubů; odehrál nejvíce sezón v nejvyšší soutěži a získal 9 mistrovských titulů.

Domácí stadion, Goodison Park, má kapacitu 40 569 míst. Fanoušci Evertonu se nazývají „Evertonians“. Everton je také známý pod přezdívkou „The Toffees“, a nedávno si klub osvojil motto „The People's Club“, po příchodu manažera Davida Moyese. Everton má tradiční rivalitu (Merseyside derby) s klubem Liverpool FC, jehož stadion Anfield se nachází ani ne kilometr daleko.

Everton Football Club je anglický fotbalový klub sídlící ve Waltonu v Liverpoolu. Klub byl založen v roce 1878 skupinou hráčů kriketu ze St Domingo's Church, která v zimních měsících hledala způsob, jak zůstat fit. Domácí zápasy hraje na Goodison Parku, který má kapacitu přes 40 000 míst.

Everton je jedním z nejstarších a nejúspěšnějších klubů v anglickém fotbale, získal devět titulů v Lize, pětkrát FA Cup a devětkrát Community Shield. Klub se také dostal do finále Ligy mistrů UEFA v roce 1960 a do finále Poháru vítězů pohárů v roce 1985.

Everton je rivalem městského rivala Liverpoolu FC a obě strany se utkávají v Merseyside Derby. Everton má také rivalitu s Manchesterem United a Wiganem Athletic.

Mezi slavné bývalé hráče Evertonu patří Dixie Dean, Alan Ball, Bob Latchford, Andy Gray, Wayne Rooney a Romelu Lukaku. Současným manažerem klubu je Carlo Ancelotti.