12/14 06:00 28 [443] Kai Wehnelt vs Rio Noguchi [472] 5-7,6-3,6-3
12/14 06:00 28 Cheong-Eui Kim vs Sora Fukuda 6-0,6-3
12/13 05:30 27 Lorenzo Bocchi vs Kai Wehnelt 1-6,2-6
12/13 05:30 27 Hamidreza Nadaf vs Rio Noguchi 3-6,2-6
12/13 05:30 27 Sora Fukuda vs Darko Jandric 3-6,6-3,6-3
12/13 05:30 27 Cheong-Eui Kim vs Alexis Canter 7-6,6-2
12/12 08:55 26 Hamidreza Nadaf vs Dmitry Myagkov 6-2,6-2
12/12 08:00 26 Worovin Kumthonkittikul vs Kai Wehnelt 3-6,2-6
12/12 06:55 26 Saida'lo Saidkarimov vs Rio Noguchi 2-6,3-6
12/12 06:45 26 Cheong-Eui Kim vs Ray Ho 6-2,6-3
12/12 05:15 26 Sora Fukuda vs Anton Chekhov 6-1,6-0
**ITF Pakistan F2**

**ITF Pakistan F2** je mezinárodní tenisový turnaj mužů kategorie Futures, pořádaný Mezinárodní tenisovou federací (ITF) a Pákistánským tenisovým svazem (PFT). Turnaj se koná v Islámábádu v Pákistánu na antukových dvorcích.

První ročník turnaje se konal v roce 2022. Účastní se ho 32 hráčů ve dvouhře a 16 párů ve čtyřhře. Celkové prize money činí 15 000 USD.

Turnaj poskytuje hráčům příležitost získat cenné žebříčkové body ITF a zlepšit tak své postavení na světovém žebříčku. Je také důležitou součástí pákistánského tenisového kalendáře, protože dává místním hráčům možnost soutěžit s mezinárodními soupeři.

Vítěz dvouhry v roce 2022 byl Číňan Wu Tung-lín, který ve finále porazil Inda Sasikumar Mukunda. Vítězi čtyřhry se stal pár Španělů Jorge López Montagud a Oriol Roca Batalla, kteří ve finále porazili pár Indů Anirudha Chandrasekara a N. Sriram Balajiho.

Turnaj **ITF Pakistan F2** se těší mezi hráči i fanoušky stále větší popularitě a je důležitou součástí tenisového vývoje v Pákistánu.