SAE - Premier League 05/05 16:45 22 Al Jazira SC v Baniyas SC - View
SAE - Premier League 05/15 17:00 23 Ajman SCC v Al Jazira SC - View
SAE - Premier League 05/17 15:00 24 Al Jazira SC v Emirates Club RAK - View
SAE - Premier League 05/21 15:00 25 Hatta Dubai v Al Jazira SC - View
SAE - Premier League 05/25 15:00 26 Al Jazira SC v Al Ain SCC - View

Wikipedia - Al Jazira Club

Al Jazira Club (celým názvem Al Jazira Sports & Culture Club, arabsky نادي الجزيرة الرياضي الثقافي) je fotbalový klub ze Spojených arabských emirátů, který sídlí v hlavním městě Abú Dhabí. Byl založen v roce 1974.

Al Jazira Sports and Cultural Club (arabsky: نادي الجزيرة الرياضي الثقافي) je fotbalový klub z Abu Dhabi ve Spojených arabských emirátech. Klub byl založen v roce 1974 a své domácí zápasy hraje na stadionu Mohammed bin Zayed, který má kapacitu 42 056 míst.

Al Jazira je jedním z nejúspěšnějších klubů ve Spojených arabských emirátech a vyhrál řadu domácích titulů, včetně 3 ligových titulů, 2 Emirátských pohárů a 1 Prezidentského poháru. Klub také reprezentoval Spojené arabské emiráty na kontinentálních soutěžích, včetně Ligy mistrů AFC a AFC Cupu.

Mezi nejslavnější hráče, kteří hráli za Al Jaziru, patří Ali Mabkhout, Omar Abdulrahman a Mirko Vučinić. Současným trenérem týmu je Marcel Keizer.