Wikipedia - Westfield FC

Westfield FC (celým názvem: Westfield Football Club) je anglický fotbalový klub, který sídlí ve městě Woking v nemetropolitním hrabství Surrey. Založen byl v roce 1953 pod názvem Westfield Boys Club. Od sezóny 2018/19 hraje v Isthmian League South Central Division (8. nejvyšší soutěž). Klubové barvy jsou zlatá a černá.

Své domácí zápasy odehrává na stadionu Woking Park s kapacitou 1 000 diváků.

Westfield je anglický fotbalový klub se sídlem ve městě Stratford na východě Londýna. Klub byl založen v roce 1898 a své domácí zápasy hraje na stadionu London Stadium o kapacitě 60 000 míst. Westfield je jedním z nejstarších a nejúspěšnějších fotbalových klubů v Anglii, s historií bohatou na trofeje a úspěchy. Klub vyhrál Premier League třikrát, FA Cup třináctkrát a League Cup pětkrát. Westfield také vyhrál několik evropských trofejí, včetně Ligy mistrů UEFA a Poháru UEFA. Klub je známý svým atraktivním stylem hry a produkcí některých z nejlepších fotbalistů v historii Anglie. Mezi bývalé hráče klubu patří Bobby Moore, Geoff Hurst, Martin Peters a David Beckham.