ITF W100 Surbiton - čtyřhra ženy |
06/05 16:10 |
26 |
Golubic/Neel
v
Adamczak/Moore
|
2-6,6-3,10-7
|
|
French Open - čtyřhra ženy |
05/30 09:00 |
24 |
Adamczak/Moore
v
Flipkens/Larsson
|
2-6,6-7
|
|
WTA Štrasburk - čtyřhra ženy |
05/20 08:00 |
26 |
Adamczak/Moore
v
Hozumi/Ninomiya
|
5-7,6-2,6-10
|
|
WTA Rabat - čtyřhra ženy |
04/30 14:00 |
26 |
Danilovic/Zidansek
v
Adamczak/Moore
|
6-2,6-3
|
|
WTA Istanbul - čtyřhra ženy |
04/27 09:00 |
28 |
Adamczak/Moore
v
Guarachi/Santamaria
|
3-6,4-6
|
|
WTA Istanbul - čtyřhra ženy |
04/26 12:05 |
27 |
Adamczak/Moore
v
Strýcová/Vondrousova
|
Walkover
|
|
WTA Istanbul - čtyřhra ženy |
04/22 11:25 |
26 |
Sezer/Soylu
v
Adamczak/Moore
|
6-7,6-2,9-11
|
|
WTA Bogotá - čtyřhra ženy |
04/13 00:15 |
28 |
Hives/Sharma
v
Adamczak/Moore
|
5-7,6-3,10-4
|
|
WTA Bogotá - čtyřhra ženy |
04/11 18:00 |
27 |
Adamczak/Moore
v
Bogdan/Vickery
|
6-1,7-5
|
|
WTA Bogotá - čtyřhra ženy |
04/10 21:00 |
26 |
Adamczak/Moore
v
Fichman/Routliffe
|
6-3,6-0
|
|
WTA Monterrey - čtyřhra ženy |
04/07 19:00 |
29 |
Adamczak/Moore
v
Muhammad/Sanchez
|
6-7,4-6
|
|
WTA Monterrey - čtyřhra ženy |
04/06 21:35 |
28 |
Adamczak/Moore
v
Bogdan/Ruse
|
6-7,6-3,10-5
|
|
WTA Monterrey - čtyřhra ženy |
04/04 20:05 |
27 |
Dart/Savinykh
v
Adamczak/Moore
|
3-6,7-5,1-10
|
|
WTA Monterrey - čtyřhra ženy |
04/02 17:00 |
26 |
Doi/Kalashnikova
v
Adamczak/Moore
|
6-7,6-3,7-10
|
|
WTA Petrohrad - čtyřhra ženy |
01/28 14:55 |
26 |
Adamczak/Moore
v
Mishina/Shalimova
|
2-6,4-6
|
|
Australian Open - ženy - čtyřhra ženy |
01/18 03:00 |
25 |
Krejčíková/Siniaková
v
Adamczak/Moore
|
6-4,6-4
|
|
Australian Open - ženy - čtyřhra ženy |
01/16 00:00 |
24 |
Krunic/Zheng
v
Adamczak/Moore
|
1-6,4-6
|
|
WTA Hobart - čtyřhra ženy |
01/08 07:45 |
26 |
Chan/Chan
v
Adamczak/Moore
|
6-4,7-5
|
|
WTA Auckland - čtyřhra ženy |
01/02 01:00 |
27 |
Hourigan/Townsend
v
Adamczak/Moore
|
3-6,6-1,10-8
|
|
WTA Auckland - čtyřhra ženy |
01/01 06:45 |
26 |
Adamczak/Moore
v
Christian/Muhammad
|
3-6,6-3,12-10
|
|
WTA Tianjin WD |
10/14 03:30 |
29 |
Adamczak/Moore
v
Melichar/Peschke
|
4-6,2-6
|
|
WTA Tianjin WD |
10/11 04:30 |
28 |
Han/Jurak
v
Adamczak/Moore
|
4-6,6-1,5-10
|
|
WTA Tianjin WD |
10/10 05:00 |
27 |
Arruabarrena/Bacsinszky
v
Adamczak/Moore
|
Retired
|
|
WTA Tianjin WD |
10/09 09:00 |
26 |
Adamczak/Moore
v
Duan/Wang
|
6-4,1-6,10-8
|
|
WTA Tashkent WD |
09/25 08:10 |
26 |
Guarachi/Krawczyk
v
Adamczak/Moore
|
7-5,4-6,10-8
|
|
WTA Kanton - čtyřhra ženy |
09/22 04:30 |
29 |
Adamczak/Moore
v
Kovinic/Lapko
|
4-6,7-5,10-4
|
|
WTA Kanton - čtyřhra ženy |
09/21 08:00 |
28 |
Christian/Santamaria
v
Adamczak/Moore
|
0-6,6-3,10-12
|
|
WTA Kanton - čtyřhra ženy |
09/19 06:00 |
27 |
Adamczak/Moore
v
Xun/Zhu
|
7-5,6-2
|
|
WTA Kanton - čtyřhra ženy |
09/17 04:30 |
26 |
Adamczak/Moore
v
Chen/Wu
|
6-4,7-6
|
|
WTA Hiroshima WD |
09/13 07:30 |
27 |
Adamczak/Moore
v
Hozumi/Zhang
|
4-6,2-6
|
|