Rusko - MHL | 11/14 16:00 | - | Křídla Sovětů U20 v Dinamo Petrohrad U20 | L | 2-3 | |
Rusko - MHL | 11/12 10:00 | - | Křídla Sovětů U20 v SKA-1946 U20 | L | 2-5 | |
Rusko - MHL | 11/07 16:00 | - | Michailov Hockey Academy U20 v Křídla Sovětů U20 | L | 4-0 | |
Rusko - MHL | 11/05 10:00 | - | HK Kapitan U20 v Křídla Sovětů U20 | W | 4-5 | |
Rusko - MHL | 11/03 16:30 | - | Křídla Sovětů U20 v Michailov Hockey Academy U20 | W | 3-2 | |
Rusko - MHL | 11/01 16:00 | - | Křídla Sovětů U20 v HK Kapitan U20 | W | 3-2 | |
Rusko - MHL | 10/25 09:00 | - | Amurskie Tigry U20 v Křídla Sovětů U20 | L | 5-3 | |
Rusko - MHL | 10/23 09:00 | - | Amurskie Tigry U20 v Křídla Sovětů U20 | W | 1-2 | |
Rusko - MHL | 10/21 05:00 | - | Taifun U20 v Křídla Sovětů U20 | W | 1-2 | |
Rusko - MHL | 10/20 09:00 | - | Taifun U20 v Křídla Sovětů U20 | L | 4-1 | |
Rusko - MHL | 10/17 08:00 | - | Sakhalinskie Akuly U20 v Křídla Sovětů U20 | W | 1-5 | |
Rusko - MHL | 10/16 08:00 | - | Sakhalinskie Akuly U20 v Křídla Sovětů U20 | L | 5-1 | |
Rusko - MHL | 10/11 16:00 | - | Křídla Sovětů U20 v Akademiya SKA-Junior Krasnogorsk U21 | L | 3-4 | |
Rusko - MHL | 10/10 16:30 | - | Křídla Sovětů U20 v Akademiya SKA-Junior Krasnogorsk U21 | W | 4-3 | |
Rusko - MHL | 10/06 16:00 | - | Křídla Sovětů U20 v Dinamo Shinnik Bobruysk U20 | L | 2-3 | |
Rusko - MHL | 10/05 16:00 | - | Křídla Sovětů U20 v Dinamo Shinnik Bobruysk U20 | W | 3-1 | |
Rusko - MHL | 10/02 16:00 | - | Křídla Sovětů U20 v Russkie Vityazi U20 | W | 3-1 | |
Rusko - MHL | 10/01 10:00 | - | Křídla Sovětů U20 v Russkie Vityazi U20 | W | 3-0 | |
Rusko - MHL | 09/22 15:30 | - | Dinamo Petrohrad U20 v Křídla Sovětů U20 | L | 4-3 | |
Rusko - MHL | 09/20 16:00 | - | SKA-1946 U20 v Křídla Sovětů U20 | L | 5-1 | |
Rusko - MHL | 09/17 10:00 | - | Almaz U20 v Křídla Sovětů U20 | L | 2-0 | |
Rusko - MHL | 09/15 15:30 | - | Loko U20 v Křídla Sovětů U20 | L | 3-1 | |
Rusko - MHL | 09/11 16:00 | - | Atlant U20 v Křídla Sovětů U20 | W | 1-2 | |
Rusko - MHL | 09/09 10:00 | - | Atlant U20 v Křídla Sovětů U20 | L | 1-0 | |
Rusko - MHL | 09/05 14:00 | - | SKA-Kareliya Kondopoga U20 v Křídla Sovětů U20 | W | 2-3 | |
Rusko - MHL | 09/04 16:00 | - | SKA-Kareliya Kondopoga U20 v Křídla Sovětů U20 | W | 2-4 | |
Klubová přátelská utkání (pouze zákl. hrací doba) | 08/17 10:00 | - | MHC Spartak U20 v Křídla Sovětů U20 | L | 5-0 | |
Klubová přátelská utkání (pouze zákl. hrací doba) | 08/16 10:00 | - | Křídla Sovětů U20 v MHC Spartak U20 | L | 3-5 | |
Klubová přátelská utkání (pouze zákl. hrací doba) | 08/12 08:00 | - | Russkie Vityazi U20 v Křídla Sovětů U20 | L | 5-3 | |
Klubová přátelská utkání (pouze zákl. hrací doba) | 08/09 08:00 | - | Křídla Sovětů U20 v Russkie Vityazi U20 | W | 2-1 |
Křídla Sovětů Moskva (ru: Крылья Советов Москва) je hokejový klub z Moskvy, který hraje Ruskou ligu ledního hokeje (2. liga po Kontinentální hokejové lize) v Rusku.