Results

FIBA Challenger 3x3 08/13 13:58 - Athens 3x3 v Lublaň 3x3 L 14-22
FIBA Challenger 3x3 08/12 15:25 - Bucharest Old School 3x3 v Athens 3x3 W 8-10
FIBA Challenger 3x3 08/12 14:00 - Sofia 3x3 v Athens 3x3 L 17-14
Tým "Athens 3x3" je složen z nejlepších českých hráčů 3x3 basketbalu. Tým v letošním roce vyhrál domácí šampionát a získal tak právo reprezentovat Českou republiku na prestižním mistrovství světa v basketbalu 3x3 FIBA, které se bude konat v červnu v Nizozemsku. Tým se skládá ze zkušených hráčů, kteří mají za sebou úspěšnou kariéru v domácích i zahraničních soutěžích. Hlavní hvězdou týmu je Ondřej Synek, který je jedním z nejlepších hráčů 3x3 basketbalu na světě. Synek reprezentoval Českou republiku na olympijských hrách v Riu de Janeiru v roce 2016 a byl také členem týmu, který vyhrál bronzovou medaili na mistrovství světa v basketbalu 3x3 FIBA ​​v roce 2014. Dalšími členy týmu jsou David Beneš, Tomáš Vyoral a Kryštof Vlček. Beneš je zkušený hráč, který reprezentoval Českou republiku na několika významných turnajích. Vyoral je jedním z nejlepších střelců v Evropě a Vlček je všestranný hráč, který může hrát na několika pozicích. Tým "Athens 3x3" je odhodlaný uspět na mistrovství světa v basketbalu 3x3 FIBA ​​a bude bojovat o medaili.