Počasí: Dobré Stadium: Bravida Arena Hřiště: Dobré Round: 19
Referee: Oscar Johnson Home Manager: Bosko Orovic Away Manager: Kalle Karlsson
PO | Team | W | D | L | Goals | PTS | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Landskrona BoIS | 5 | 3 | 1 | 15 : 6 | 18 | ||
2 | Osters IF | 4 | 4 | 1 | 13 : 7 | 16 | ||
3 | IK Brage | 4 | 3 | 1 | 10 : 7 | 15 | ||
4 | Skövde AIK | 4 | 2 | 3 | 6 : 9 | 14 | ||
5 | Utsiktens BK | 3 | 4 | 1 | 11 : 7 | 13 | ||
6 | Degerfors | 3 | 3 | 2 | 14 : 11 | 12 | ||
7 | Trelleborgs FF | 3 | 3 | 3 | 8 : 8 | 12 | ||
8 | IK Oddevold | 3 | 3 | 2 | 7 : 8 | 12 | ||
9 | Sandvikens IF | 3 | 3 | 3 | 10 : 12 | 12 | ||
10 | Helsingborg | 2 | 5 | 2 | 9 : 9 | 11 | ||
10 | Orebro SK | 3 | 2 | 3 | 9 : 9 | 11 | ||
12 | Gefle IF | 2 | 4 | 3 | 13 : 13 | 10 | ||
13 | Ostersunds FK | 2 | 3 | 4 | 8 : 11 | 9 | ||
14 | GIF Sundsvall | 2 | 2 | 5 | 6 : 10 | 8 | ||
15 | Orgryte IS | 1 | 3 | 5 | 10 : 15 | 6 | ||
16 | Varbergs BoIS FC | 1 | 1 | 6 | 7 : 14 | 4 |
Promotion | |
Promotion Playoff | |
Relegation Playoff | |
Relegation |
PO | Team | W | D | L | Goals | PTS | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Osters IF | 3 | 2 | 0 | 8 : 2 | 11 | ||
2 | Landskrona BoIS | 3 | 1 | 0 | 7 : 1 | 10 | ||
3 | Degerfors | 3 | 0 | 1 | 9 : 5 | 9 | ||
4 | Orebro SK | 3 | 0 | 1 | 7 : 4 | 9 | ||
5 | Sandvikens IF | 3 | 0 | 1 | 6 : 3 | 9 | ||
6 | Utsiktens BK | 2 | 2 | 0 | 6 : 2 | 8 | ||
7 | Gefle IF | 2 | 2 | 1 | 9 : 7 | 8 | ||
8 | Ostersunds FK | 2 | 2 | 0 | 7 : 5 | 8 | ||
9 | IK Oddevold | 2 | 2 | 0 | 4 : 2 | 8 | ||
10 | Skövde AIK | 2 | 2 | 0 | 2 : 0 | 8 | ||
11 | GIF Sundsvall | 2 | 2 | 1 | 6 : 5 | 8 | ||
12 | IK Brage | 2 | 1 | 0 | 4 : 2 | 7 | ||
13 | Trelleborgs FF | 1 | 3 | 1 | 5 : 5 | 6 | ||
14 | Helsingborg | 0 | 4 | 1 | 4 : 5 | 4 | ||
15 | Varbergs BoIS FC | 1 | 0 | 3 | 4 : 6 | 3 | ||
16 | Orgryte IS | 0 | 1 | 4 | 5 : 9 | 1 |
Promotion | |
Relegation Playoff | |
Promotion Playoff | |
Relegation |
PO | Team | W | D | L | Goals | PTS | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Landskrona BoIS | 2 | 2 | 1 | 8 : 5 | 8 | ||
2 | IK Brage | 2 | 2 | 1 | 6 : 5 | 8 | ||
3 | Helsingborg | 2 | 1 | 1 | 5 : 4 | 7 | ||
4 | Trelleborgs FF | 2 | 0 | 2 | 3 : 3 | 6 | ||
5 | Skövde AIK | 2 | 0 | 3 | 4 : 9 | 6 | ||
6 | Osters IF | 1 | 2 | 1 | 5 : 5 | 5 | ||
6 | Utsiktens BK | 1 | 2 | 1 | 5 : 5 | 5 | ||
8 | Orgryte IS | 1 | 2 | 1 | 5 : 6 | 5 | ||
9 | IK Oddevold | 1 | 1 | 2 | 3 : 6 | 4 | ||
10 | Degerfors | 0 | 3 | 1 | 5 : 6 | 3 | ||
11 | Sandvikens IF | 0 | 3 | 2 | 4 : 9 | 3 | ||
12 | Gefle IF | 0 | 2 | 2 | 4 : 6 | 2 | ||
13 | Orebro SK | 0 | 2 | 2 | 2 : 5 | 2 | ||
14 | Varbergs BoIS FC | 0 | 1 | 3 | 3 : 8 | 1 | ||
15 | Ostersunds FK | 0 | 1 | 4 | 1 : 6 | 1 | ||
16 | GIF Sundsvall | 0 | 0 | 4 | 0 : 5 | 0 |
Promotion | |
Promotion Playoff | |
Relegation | |
Relegation Playoff |