04/29 15:30 |
- |
TJ Lokomotiva G ženy v Jiskra Třeboň ženy
|
3-1
|
04/25 16:00 |
- |
Řepy A ženy v Přírodní vědy ženy
|
0-0
|
04/24 18:00 |
- |
Stará Bělá ženy v TJ Sokol Poruba B ženy
|
3-0
|
04/24 18:00 |
- |
Jiskra Třeboň ženy v TJ Hluboká nad Vltavou ženy A
|
2-3
|
04/17 19:00 |
- |
Zdice Women v Spartak Hořovice ženy
|
3-2
|
04/17 16:30 |
- |
Sokol Lišov C ženy v Rudolfov ženy
|
0-3
|
04/17 16:00 |
- |
Zdice Women v Spartak Hořovice ženy
|
1-3
|
04/16 16:45 |
- |
VK Vratimov ženy v Sokol Stará Bela B ženy
|
1-3
|
04/02 16:45 |
- |
VK Vratimov ženy v TJ Sokol Svinov A ženy
|
1-3
|
03/21 18:51 |
- |
Slovan J. Hradec ženy v SK-V 41 Tábor ženy
|
1-3
|
03/21 17:51 |
- |
Sokol Pálkovice ženy v SK Metylovice ženy
|
1-3
|
03/18 19:30 |
- |
Kometa Praha ženy v ZŠ Mikulova ženy
|
3-1
|
03/18 18:20 |
- |
VSK Slavia JU České Budějovice ženy v Lokomotiva České Budějovice ženy
|
3-1
|
03/17 19:00 |
- |
SK Spanielka Repy Women v Brevnov ženy
|
3-1
|
03/13 19:30 |
- |
Střížkov ženy v Meteor E ženy
|
3-0
|
03/11 19:30 |
- |
Kometa Praha ženy v Meteor A ženy
|
3-0
|
03/11 19:30 |
- |
TJ Meteor České Budějovice ženy v Otava Písek ženy
|
0-3
|
03/07 19:20 |
- |
Meteor E ženy v Spanielka B Women
|
3-2
|
03/06 19:30 |
- |
Meteor C ženy v Kie Women
|
3-0
|
03/06 19:20 |
- |
Lokomotiva České Budějovice ženy v Jihočeský volejbal ženy
|
0-3
|
03/06 19:00 |
- |
Orion A ženy v SK Spanielka Repy Women
|
3-1
|
03/04 19:15 |
- |
ZŠ Mikulova ženy v Přírodní vědy ženy
|
0-3
|
03/03 19:00 |
- |
SK Spanielka Repy Women v Meteor E ženy
|
3-0
|
02/29 19:30 |
- |
Sokol Žižkov B ženy v ČZU Praha ženy
|
3-1
|
02/26 19:30 |
- |
Kometa Praha ženy v TJ ABC Branik Women
|
3-0
|
02/26 19:15 |
- |
Vršovice A ženy v TJ Praha ženy
|
3-0
|
02/22 19:20 |
- |
Meteor E ženy v Kobylisy ženy
|
View
|
02/22 19:00 |
- |
Slovan J. Hradec ženy v Jihočeský volejbal ženy
|
0-3
|
02/21 19:30 |
- |
ČZU Praha ženy v J.M. Chodov ženy
|
3-0
|
02/21 19:20 |
- |
Lokomotiva České Budějovice ženy v TJ Meteor České Budějovice ženy
|
3-1
|