Date | R | Domácí v Hosté | - |
07/09 08:00 |
25 |
Eduard Guell v Alberto Romero D A Senise
|
6-4,1-6,2-6
|
07/09 08:00 |
25 |
Wilfredo Gonzalez v Vullnet Tashi
|
5-7,3-6
|
06/24 20:15 |
29 |
Alejandro D-Fokina v Matteo Viola
|
6-7,5-7
|
06/23 20:25 |
28 |
Pedro Martinez v Alejandro D-Fokina
|
1-6,2-6
|
06/23 18:30 |
28 |
Matteo Viola v Raul Brancaccio
|
7-6,6-3
|
06/22 20:30 |
27 |
Pedro Martinez v Peter Bothwell
|
3-6,6-1,7-5
|
06/22 18:15 |
27 |
Alejandro D-Fokina v Pablo Vivero Gonzalez
|
7-6,6-4
|
06/22 18:15 |
27 |
Raul Brancaccio v Frederik Nielsen
|
7-5,2-6,7-6
|
06/22 18:15 |
27 |
Matteo Viola v Roberto Ortega-Olmedo
|
6-3,6-4
|
06/21 20:00 |
26 |
Frederik Nielsen v Evan King
|
6-4,6-3
|
06/21 19:35 |
26 |
David Jorda Sanchis v Pablo Vivero Gonzalez
|
6-3,1-6,2-6
|
06/21 19:35 |
26 |
Soren Hess-Olesen v Peter Bothwell
|
Retired
|
06/21 19:00 |
- |
Soren Hess-Olesen v Peter Bothwell
|
4-6,0-0
|
06/21 18:45 |
26 |
Pedro Martinez v Luis D C Villalpando
|
6-0,6-0
|
06/21 17:30 |
26 |
David Perez Sanz v Roberto Ortega-Olmedo
|
4-6,6-7
|
06/21 17:30 |
26 |
David Guez v Alejandro D-Fokina
|
1-6,6-0,5-7
|
06/21 17:00 |
26 |
Matteo Viola v Jose Fco. Vidal Azorin
|
6-3,6-2
|
06/21 16:45 |
26 |
Alexis Klegou v Raul Brancaccio
|
6-7,4-6
|
06/20 20:10 |
25 |
David Guez v Jose Antonio Dugo Reyes
|
2-6,6-1,6-1
|
06/20 18:55 |
25 |
Jose Fco. Vidal Azorin v Lukas Ruepke
|
7-6,6-4
|
06/20 18:20 |
25 |
Frederik Nielsen v Marek Gengel
|
7-5,7-5
|
06/20 17:45 |
25 |
Carlos Gomez-Herrera v Pablo Vivero Gonzalez
|
6-7,6-4,1-6
|
06/20 16:30 |
25 |
Matteo Viola v Federico Zeballos
|
6-3,6-2
|
06/20 16:30 |
25 |
Mick Lescure v Roberto Ortega-Olmedo
|
0-6,1-6
|
06/20 16:30 |
25 |
Pedro Martinez v Joao Menezes
|
6-4,6-3
|
06/20 16:00 |
25 |
Sergi Perez Contri v Alexis Klegou
|
4-6,7-5,4-6
|
06/19 20:15 |
25 |
Juan Lizariturry v Evan King
|
1-6,1-6
|
06/19 20:15 |
25 |
Alejandro D-Fokina v Jaime Fermosell
|
6-2,6-3
|
06/19 20:00 |
25 |
David Perez Sanz v Adrien Bossel
|
7-6,6-3
|
06/19 19:35 |
25 |
Raul Brancaccio v Alberto Barroso Campos
|
6-4,4-6,7-6
|
**ITF Spain F18 (Mezinárodní tenisová federace Španělsko F18)**
Turnaj ITF Spain F18 je mezinárodní tenisový turnaj mužů, který se koná na antukových kurtech v [místo konání]. Turnaj patří do série ITF Futures, což je nejnižší úroveň profesionálního tenisového okruhu.
**Turnajový harmonogram**
Turnaj se obvykle koná v [měsíc] a zahrnuje následující události:
* Jednotlivci: Pavouk 32 hráčů
* Čtyřhra: Pavouk 16 párů
**Kritéria způsobilosti**
Turnaje ITF Futures jsou otevřeny pro hráče, kteří splňují následující kritéria:
* Jsou registrovaní u ITF
* Mají dostatečné hodnocení ATP nebo WTA
* Splňují další kritéria ITF
**Rozpis odměn**
Celková odměna turnaje je [částka]. Vítězové jednotlivých disciplín obdrží [částka], zatímco finalisté obdrží [částka]. Jsou také udělovány finanční odměny finalistům ve čtyřhře.
**Historie turnaje**
ITF Spain F18 se poprvé konal v roce [rok] a od té doby se koná každoročně. Turnaj vyhráli někteří z nejlepších mladých tenistů světa, včetně [jméno hráče], [jméno hráče] a [jméno hráče].
**Význam turnaje**
ITF Spain F18 je důležitým turnajem pro hráče, kteří se snaží postoupit na vyšší úroveň profesionálního tenisu. Turnaj poskytuje hráčům příležitost získat body do světového žebříčku ITF a zároveň si zvykat na úroveň soutěže, která je nezbytná pro úspěch na vyšších úrovních.