Date | R | Domácí v Hosté | - |
---|---|---|---|
09/30 15:00 | 10 | Istra 1961 v NK Lokomotiva Záhřeb | Postponed |
09/24 17:15 | 9 | [10] NK Rudes v Dinamo Záhřeb [4] | 1-5 |
09/24 15:00 | 9 | [9] Slaven Belupo v HNK Rijeka [3] | 0-1 |
09/23 17:15 | 9 | [1] Hajduk Split v NK Lokomotiva Záhřeb [7] | 1-0 |
09/23 15:00 | 9 | [8] Istra 1961 v HNK Gorica [5] | 0-1 |
09/22 16:00 | 9 | [5] NK Osijek v NK Varazdin [6] | 1-1 |
09/17 17:15 | 8 | [7] NK Varazdin v Istra 1961 [8] | 1-0 |
09/17 15:00 | 8 | [5] HNK Gorica v Hajduk Split [1] | 2-1 |
09/16 17:30 | 8 | [3] HNK Rijeka v NK Osijek [2] | 2-1 |
09/16 15:00 | 8 | [4] Dinamo Záhřeb v Slaven Belupo [9] | 3-0 |
09/15 16:00 | 8 | [8] NK Lokomotiva Záhřeb v NK Rudes [10] | 1-0 |
09/03 19:05 | 7 | [2] NK Osijek v Dinamo Záhřeb [5] | 2-3 |
09/03 16:30 | 7 | [3] HNK Rijeka v NK Varazdin [7] | 2-2 |
09/02 19:05 | 7 | [1] Hajduk Split v Istra 1961 [9] | 0-1 |
09/02 17:00 | 7 | [10] NK Rudes v HNK Gorica [6] | 0-2 |
09/01 18:00 | 7 | [7] Slaven Belupo v NK Lokomotiva Záhřeb [9] | 0-1 |
08/27 19:05 | 6 | [7] Dinamo Záhřeb v HNK Rijeka [3] | 2-1 |
08/27 16:30 | 6 | [9] Istra 1961 v NK Rudes [10] | 0-0 |
08/26 19:05 | 6 | [9] NK Lokomotiva Záhřeb v NK Osijek [2] | 2-2 |
08/26 17:00 | 6 | [4] NK Varazdin v Hajduk Split [1] | 1-2 |
08/25 18:00 | 6 | [5] HNK Gorica v Slaven Belupo [6] | 2-2 |
08/20 19:05 | 5 | [3] HNK Rijeka v NK Lokomotiva Záhřeb [9] | 2-1 |
08/20 19:00 | 5 | [2] NK Osijek v HNK Gorica [5] | 1-0 |
08/20 16:50 | 5 | [10] NK Rudes v Hajduk Split [1] | 0-2 |
08/19 17:00 | 5 | Dinamo Záhřeb v NK Varazdin | Postponed |
08/19 16:30 | 5 | [7] Slaven Belupo v Istra 1961 [9] | 2-2 |
08/13 19:05 | 4 | [4] Hajduk Split v Slaven Belupo [7] | 3-0 |
08/13 16:55 | 4 | [9] Istra 1961 v NK Osijek [2] | 4-4 |
08/12 18:00 | 4 | [7] NK Varazdin v NK Rudes [10] | 2-0 |
08/12 17:00 | 4 | HNK Gorica v HNK Rijeka | Postponed |
Prva hrvatska nogometna liga (uváděná i jako Prva HNL nebo 1. HNL) je nejvyšší fotbalovou ligovou soutěží v Chorvatsku. V soutěži hraje 10 týmů.