Date R Domácí v Hosté -
10/21 11:25
46
Uladzimir Ignatik v Romain Barbosa
6-4,3-6,4-6
10/20 17:10
45
Mick Lescure v Elliot Benchetrit
5-7,2-6
10/20 15:25
45
Leny Mitjana v Ivan Gakhov
4-6,4-6
10/20 13:30
45
David Vega Hernandez v Benjamin Pietri
5-7,5-7
10/20 10:40
45
Teymuraz Gabashvili v Eduardo Struvay
5-7,6-4,3-6
10/23 10:55
54
[207] Andrea Arnaboldi v Gianni Mina
[384]
6-2,6-7,2-6
10/23 10:05
54
[194] Illya Marchenko v Filip Horanský
[320]
7-6,6-4
10/23 09:00
54
Quentin Robert v Tristan Lamasine
Retired
10/23 09:00
54
[90] Hugo Nys v Yannik Reuter
[486]
4-6,5-7
10/22 15:10
46
[117] Sander Arends v Gianni Mina
[352]
3-6,6-4,2-6
10/22 14:45
46
[210] Andrea Arnaboldi v Marc Sieber
[362]
1-6,6-3,6-3
10/22 13:20
46
Romain Jouan v Filip Horanský
6-1,2-6,5-7
10/22 13:05
46
Illya Marchenko v Moez Echargui
6-1,6-4
10/22 10:45
46
Constant Lestienne v Tristan Lamasine
6-3,5-7,3-6
10/22 10:25
46
Ante Pavic v Quentin Robert
6-3,3-6,6-7
10/22 08:30
46
[186] Alex De Minaur v Hugo Nys
[87]
6-4,3-6,4-6
10/22 08:30
46
[498] Yann Marti v Yannik Reuter
[319]
3-6,4-6
10/21 14:40
45
[117] Sander Arends v Kevin Krawietz
[363]
1-6,6-3,6-4
10/21 14:15
45
Maxime Tabatruong v Romain Jouan
3-6,7-6,4-6
10/21 12:25
45
Albano Olivetti v Moez Echargui
6-3,1-6,6-7
10/21 12:20
45
Constant Lestienne v Evan Furness
7-5,7-6
10/21 10:55
45
David Vega Hernandez v Marc Sieber
2-6,4-6
10/21 10:35
45
Joffrey De Schepper v Quentin Robert
2-6,6-4,2-6
10/21 08:30
45
[498] Yann Marti v Jonathan Eysseric
[465]
1-6,6-3,6-4
10/21 08:30
45
Laurent Rochette v Hugo Nys
7-6,6-7,2-6
10/17 11:50
54
Norbert Gombos v Yann Marti
5-7,6-3,3-6
10/17 10:45
54
Edan Leshem v Romain Jouan
2-6,3-6
10/17 09:00
54
Hugo Nys v Gregoire Jacq
4-6,2-6
10/17 09:00
54
Maximilian Neuchrist v Sander Gille
7-6,6-2
10/16 13:10
46
Andriej Kapas v Yann Marti
6-1,1-6,1-6
**Challenger Brest Qual**
**Turnaj ATP Challenger Tour**
**Povrch:** tvrdý (hala)
**Místo:** Brest, Francie
**Datum:** [Datum konání]
**Formát:** Kvalifikační turnaj pro hlavní soutěž Challenger Brest
**Prize money:** [Výše prize money]
**Body do žebříčku ATP:** [Počet bodů za vítězství]
**Počet hráčů:** 32
**Nasazení:**
1. [Jméno hráče]
2. [Jméno hráče]
3. [Jméno hráče]
4. [Jméno hráče]
**Formát kvalifikačních zápasů:**
* Nejlepší 4 hráči z kvalifikace postoupí do hlavní soutěže.
* Zápasy se hrají na 2 vítězné sety.
* Rozhodující tie-break se hraje do 10 bodů.
**Harmonogram:**
* [Datum] - Kvalifikační kola
* [Datum] - Finále kvalifikace
**Divoké karty:**
Turnajový ředitel může udělit několik divokých karet hráčům, kteří nesplňují kritéria pro přímý vstup do kvalifikace.
This website stores data such as cookies to enable site functionality including analytics and personalization. By
using this website, you automatically accept that we use cookies.
Accept