10/12 07:00 |
- |
Zdar nad Sazavou Women v Slavia České Budějovice ženy
|
3-0
|
10/05 08:00 |
- |
Tatran Stresovice B ženy v Baník Příbram ženy
|
3-0
|
10/05 08:00 |
- |
TJ Bohemians Praha ženy v CVUT Praha ženy
|
0-0
|
10/05 07:00 |
- |
Prostějov B ženy v Vsetín ženy
|
2-3
|
10/05 07:00 |
- |
Lokomotiva Liberec Women v Mladá Boleslav ženy
|
3-0
|
10/05 07:00 |
- |
Jablonec nad Nisou ženy v Decin Rumburk Women
|
1-3
|
10/05 07:00 |
- |
Ostrava B ženy v Odry ženy
|
1-3
|
04/14 08:00 |
- |
TJ Svitavy Women v CZU Praha A Women
|
3-1
|
04/13 14:00 |
- |
Frýdek Místek B ženy v MS Brno Women
|
3-1
|
04/13 13:56 |
- |
Sokol Dolni Ujezd Women v CZU Praha A Women
|
0-3
|
04/13 12:00 |
- |
TJ Svitavy Women v Sokol Dolni Ujezd Women
|
3-0
|
04/13 11:00 |
- |
Velka Bystrice Women v MS Brno Women
|
1-3
|
04/13 08:00 |
- |
Frýdek Místek B ženy v Velka Bystrice Women
|
3-0
|
03/23 10:00 |
- |
Sokol Šlapanice ženy v TJ OP Prostejov ženy
|
1-3
|
03/23 09:00 |
- |
Sokol Žižkov B ženy v Baník Příbram ženy
|
0-3
|
03/23 08:00 |
- |
Tatran Stresovice B ženy v TJ Bohemians Praha ženy
|
3-1
|
03/23 08:00 |
- |
TJ Zikuda Turnov Women v Lokomotiva Liberec Women
|
1-3
|
03/23 08:00 |
- |
Zdar nad Sazavou Women v CVUT Praha ženy
|
0-0
|
03/16 10:00 |
- |
Ostrava B ženy v TJ Nový Jičín ženy
|
3-2
|
03/16 09:00 |
- |
TJ Junior Brno Women v Havlíčkův Brod ženy
|
1-3
|
03/16 09:00 |
- |
TJ Sokol Brno–Julianov ženy v Sokol Šlapanice ženy
|
3-0
|
03/16 09:00 |
- |
Opava ženy v Vsetín ženy
|
3-2
|
03/16 08:00 |
- |
Baník Příbram ženy v Melnik ženy
|
3-1
|
03/09 08:00 |
- |
Zdar nad Sazavou Women v Lokomotiva Liberec Women
|
3-1
|
02/23 08:00 |
- |
Tatran Stresovice B ženy v Sokol Žižkov B ženy
|
3-2
|
02/23 08:00 |
- |
Lokomotiva Liberec Women v CVUT Praha ženy
|
3-0
|
02/23 08:00 |
- |
Havlíčkův Brod ženy v TJ Zikuda Turnov Women
|
3-0
|
02/16 10:00 |
- |
Sokol Šlapanice ženy v TJ Nový Jičín ženy
|
1-3
|
02/16 09:00 |
- |
TJ Sokol Brno–Julianov ženy v Ostrava B ženy
|
1-3
|
02/16 09:00 |
- |
Odry ženy v TJ OP Prostejov ženy
|
3-0
|