05/16 06:00 50 [1] Indonésie vs Thajsko [2] 69-83
05/16 04:00 31 [3] Malajsie vs Vietnam [3] 94-83
05/16 02:00 - [4] Laos vs Singapur [4] 49-84
05/15 10:00 2 [1] Indonésie vs Filipíny [2] 76-84
05/15 08:00 2 [1] Kambodža vs Thajsko [2] 76-66
05/14 10:00 3 [2] Indonésie vs Thajsko [1] 87-69
05/13 10:00 3 [2] Kambodža vs Malajsie [3] 104-90
05/13 06:00 3 [4] Singapur vs Filipíny [2] 45-105
05/12 10:00 2 [4] Vietnam vs Indonésie [2] 82-88
05/12 04:00 2 [4] Laos vs Thajsko [2] 42-156

The Philippines have dominated the men's events since the sport was played, winning 19 of the 22 events. Malaysia won 13 of the 21 women's events.

Starting in 2019, the 3x3 version of the game was played, in addition to the usual 5-on-5 full strength teams.

**Turnaj Hry Jihovýchodní Asie**

Turnaj Hry Jihovýchodní Asie je mezinárodní basketbalová soutěž, která se koná jednou za dva roky a účastní se jí reprezentační týmy z jihovýchodní Asie. Turnaj byl poprvé pořádán v roce 1958 a od té doby se stal jednou z nejprestižnějších basketbalových soutěží v regionu.

Turnaje se účastní 11 zemí: Brunej, Indonésie, Kambodža, Laos, Malajsie, Myanmar, Filipíny, Singapur, Thajsko, Timor-Leste a Vietnam. Týmy jsou rozděleny do dvou skupin a hrají každý s každým. Dva nejlepší týmy z každé skupiny postoupí do vyřazovací fáze, kde se utkají o medaile.

Turnaj Hry Jihovýchodní Asie je důležitou událostí pro basketbal v regionu. Vítěz turnaje získává prestižní titul a automatickou kvalifikaci na Mistrovství světa FIBA. Turnaj také slouží jako příležitost pro mladé hráče, aby se rozvíjeli a získali zkušenosti na mezinárodní úrovni.

Poslední turnaj Hry Jihovýchodní Asie se konal v roce 2023 ve Vietnamu. Vítězem se staly Filipíny, které porazily v závěrečném utkání Thajsko.