Date R Domácí vs Hosté -
03/19 20:00 29 [400] Thiago Seyboth Wild vs Hugo Gaston [106] 7-5,6-1
03/18 18:00 28 [400] Thiago Seyboth Wild vs Tomas Barrios Vera [184] 6-3,6-4
03/18 15:00 28 [216] Andrea Vavassori vs Hugo Gaston [106] 6-7,2-6
03/17 21:35 27 [184] Tomas Barrios Vera vs Alvaro Lopez San Martin [353] 7-5,6-4
03/17 18:35 27 [189] Andrea Pellegrino vs Thiago Seyboth Wild [400] 6-3,4-6,3-6
03/17 16:10 27 [182] Riccardo Bonadio vs Hugo Gaston [106] 2-6,7-5,3-6
03/17 14:00 27 [216] Andrea Vavassori vs Camilo Ugo Carabelli [124] 7-6,6-4
03/16 20:00 26 [184] Tomas Barrios Vera vs Mariano Navone [241] 2-6,6-4,7-6
03/16 16:45 26 [470] Jose Pereira vs Andrea Pellegrino [189] 6-4,2-6,4-6
03/16 14:00 26 [400] Thiago Seyboth Wild vs Orlando Luz [215] 6-1,4-6,6-4
03/16 14:00 26 [259] Juan Bautista Torres vs Alvaro Lopez San Martin [353] 6-4,4-6,2-6
03/15 20:35 26 [356] Federico Gaio vs Hugo Gaston [106] Retired
Challenger Vina del Mar je profesionální tenisový turnaj mužů, který se koná v chilském Viña del Mar. Turnaj je součástí ATP Challenger Tour a hraje se na antukových kurtech. V roce 2023 se turnaj konal ve dnech 6. až 12. února a bylo to sedmé vydání této události.

Turnaj vyhrál argentinský tenista Facundo Díaz Acosta, když ve finále porazil chilského hráče Nicoláse Jarryho ve dvou setech. Díaz Acosta neztratil během turnaje jediný set a získal svůj třetí titul Challenger své kariéry.

Ve čtyřhře zvítězili argentinský pár Gonzalo Lama a Nicolás Mejía, kteří ve finále porazili kolumbijské duo Nicolás Barrientos a Alejandro Gómez ve třech setech. Lama a Mejía získali svůj první společný titul Challenger.

Challenger Vina del Mar je důležitým turnajem pro jihoamerické hráče a poskytuje jim příležitost získat body do žebříčku ATP a získat zkušenosti na vysoké úrovni. Turnaj se těší velké oblibě u místních diváků a je považován za jednu z nejprestižnějších událostí Challenger Tour v regionu.