ITF M25 Trelew |
05/11 13:00 |
Matias Soto v Mateo Barreiros Reyes
|
6-2,6-0
|
ITF W15 Bukurešť - čtyřhra ženy |
05/11 12:55 |
Karamoko/Visscher v Ionescu/Lazar
|
6-4,6-1
|
ITF W75 Trnava - čtyřhra ženy |
05/11 12:45 |
Jakupovic/Santamaria v Erjavec/Zidansek
|
4-6,4-6
|
ITF M15 Monastir |
05/11 12:40 |
Max Wiskandt v Leonardo Rossi
|
6-4,6-3
|
ITF M15 Doboj - čtyřhra muži |
05/11 12:35 |
Matsuda/Sueoka v Jakic/Poljicak
|
3-6,4-6
|
Challenger Praha - čtyřhra muži |
05/11 12:35 |
Barnat/Hrazdil v Schnaitter/Wallner
|
3-6,1-6
|
ITF W15 Monastir |
05/11 12:30 |
Merna Refaat v Dayeon Back
|
0-6,1-6
|
ATP Řím |
05/11 12:20 |
Dominik Koepfer v Frances Tiafoe
|
6-4,5-2
|
ITF W75 Praha - čtyřhra ženy |
05/11 12:10 |
Fourlis/Salkova v Akugue/Seidel
|
5-7,7-5,1-0
|
WTA Řím - čtyřhra ženy |
05/11 12:05 |
Kato/Kichenok v Kenin/Mattek-Sands
|
3-6,1-6
|
Challenger Mauthausen |
05/11 12:00 |
Francisco Comesana v Lucas Pouille
|
6-7,1-3
|
ITF M25 Kursumlijska Banja - čtyřhra muži |
05/11 11:55 |
Popovic/Sharipov v Donev/Juhas
|
4-6,2-6
|
ATP Řím - čtyřhra muži |
05/11 11:55 |
Korda/Thompson v Ram/Salisbury
|
6-4,2-6,8-10
|
ATP Řím |
05/11 11:50 |
Juncheng Shang v Stefano Napolitano
|
7-6,1-6,0-6
|
ITF W75 Trnava |
05/11 11:25 |
Julie Struplova v Moyuka Uchijima
|
4-6,0-6
|
WTA Řím |
05/11 11:25 |
Daria Kasatkina v Naomi Osaka
|
3-6,3-6
|
ITF M25 Valldoreix - čtyřhra muži |
05/11 11:20 |
Ferrari/Augusto Virgili v Gutierrez/Roveri Sidney
|
5-7,1-6
|
ATP Řím |
05/11 11:20 |
Tommy Paul v Aslan Karatsev
|
6-4,6-2
|
ITF W15 Bukurešť |
05/11 11:05 |
Anamaria F Oana v Karola Patricia Bejenaru
|
6-7,3-6
|
ATP Řím |
05/11 11:05 |
Hubert Hurkacz v Rafael Nadal
|
6-1,6-3
|
WTA Řím |
05/11 11:05 |
Angelique Kerber v Aliaksandra Sasnovich
|
6-3,7-6
|
ITF W75 Saint-Gaudens - čtyřhra ženy |
05/11 11:00 |
Dartron/R Rajaonah v Cascino/Monnet
|
6-3,1-6,12-10
|
ITF M15 Bukurešť - čtyřhra muži |
05/11 10:55 |
Nesterov/Snitari v Lipovsek Puches/Otegui
|
6-7,6-4,10-7
|
ITF W15 Kursumlijska Banja - čtyřhra ženy |
05/11 10:45 |
Duerst/Kuczer v Lukic/Senic
|
6-3,6-1
|
ITF M15 Doboj |
05/11 10:45 |
Lilian Marmousez v Dusan Obradovic
|
2-6,6-1,6-2
|
WTA Řím - čtyřhra ženy |
05/11 10:45 |
Kichenok/Ostapenko v Bondar/Bucsa
|
6-1,6-0
|
ITF M15 - Antalya |
05/11 10:40 |
John Sperle v Mika Brunold
|
6-7,1-6
|
ITF W75 Praha |
05/11 10:35 |
Ipek Oz v Maja Chwalinska
|
2-6,1-6
|
ITF W15 - Antalya |
05/11 10:35 |
Aya El Aouni v Sandugash Kenzhibayeva
|
6-3,6-0
|
ATP Řím - čtyřhra muži |
05/11 10:35 |
Melo/Zverev v Bublik/Shelton
|
6-2,3-6,7-10
|