Anglie - Premier League 05/05 15:30 36 Liverpool vs Tottenham - View
Anglie - Premier League 05/13 19:00 37 Aston Villa vs Liverpool - View
Anglie - Premier League 05/19 15:00 38 Liverpool vs Wolverhampton - View
Svět - Přátelská utkání klubů 07/31 23:30 - Liverpool vs Arsenal - View
Svět - Přátelská utkání klubů 08/03 23:30 - Man Utd vs Liverpool - View

Anglie - Premier League 04/27 11:30 35 [8] West Ham v Liverpool [3] D 2-2
Anglie - Premier League 04/24 19:00 29 [16] Everton v Liverpool [2] L 2-0
Anglie - Premier League 04/21 15:30 34 [12] Fulham v Liverpool [3] W 1-3
Evropská liga UEFA 04/18 19:00 3 Atalanta v Liverpool W 0-1
Anglie - Premier League 04/14 13:00 33 [3] Liverpool v Crystal Palace [15] L 0-1
Evropská liga UEFA 04/11 19:00 3 Liverpool v Atalanta L 0-3
Anglie - Premier League 04/07 14:30 32 [6] Man Utd v Liverpool [2] D 2-2
Anglie - Premier League 04/04 18:30 31 [2] Liverpool v Sheff Utd [20] W 3-1
Anglie - Premier League 03/31 13:00 30 [2] Liverpool v Brighton [9] W 2-1
Anglie - FA Cup 03/17 15:30 3 Man Utd v Liverpool L 4-3
Anglie - Premier League 03/17 14:00 29 Everton v Liverpool - PPT.

Wikipedia - Liverpool FC

Liverpool FC (celým názvem: Liverpool Football Club) je anglický fotbalový klub, který sídlí ve městě Liverpool v metropolitním hrabství Merseyside. Založen byl v roce 1892. Vyhrál devatenáctkrát anglickou nejvyšší soutěž, naposledy v sezóně 2019/20.

Liverpool prožil úspěšné období v 70. a 80. letech, poté se však vzedmul rival Manchester United úspěšný následující dvě desetiletí. Je nejúspěšnějším anglickým (potažmo britským) klubem v evropských pohárech – 6× vyhrál Ligu mistrů UEFA (dříve Pohár mistrů evropských zemí), 3× vyhrál Pohár UEFA (dnes Evropská liga) a 1× Pohár vítězů pohárů. Podle francouzského fotbalového týdeníku France Football je Liverpool v roce 2019 pátým největším fotbalovým klubem na světě.

Své domácí zápasy hraje na stadionu Anfield s kapacitou 54 167 diváků.

Liverpool má dlouhodobou rivalitu s kluby Everton FC (Merseyside derby) a Manchester United FC (North West derby).

Liverpool FC je anglický profesionální fotbalový klub se sídlem v Liverpoolu. Byl založen v roce 1892 a jeho domácí zápasy odehrává na stadionu Anfield, do kterého se vejde 54 074 diváků. Liverpool je jedním z nejúspěšnějších klubů v anglické fotbalové historii, vyhrál 19 ligových titulů, 7 FA Cupů, 8 EFL Cupů, 6 evropských pohárů a 3 UEFA Superpoháry.

Liverpool FC byl založen v roce 1892 jako Everton Athletic FC. V roce 1894 se však klub přestěhoval na nový stadion nazvaný Anfield a změnil název na Liverpool FC. Liverpool vyhrál svůj první ligový titul v roce 1901 a od té doby se stal jedním z nejúspěšnějších klubů v anglické historii.

Rivalem Liverpoolu je Manchester United. Obě mužstva soupeří o titul „nejlepší klub v Anglii“ od šedesátých let. Liverpool také soupeří s Evertonem, dalším liverpooským klubem.

Liverpool je jednou z nejpopulárnějších fotbalových značek na světě a má velkou fanouškovskou základnu po celém světě. Klub má také řadu hlášek, včetně „You'll Never Walk Alone“, která se stala nedílnou součástí klubové identity.