ITF M15 Cervia |
05/21 15:00 |
Gabriele Vulpitta v Samuele Pieri
|
1-0
|
ITF W50 Otocec |
05/21 14:00 |
Noka Juric v Nina Vargova
|
0-0
|
ITF W50 Otocec |
05/21 14:00 |
Mina Hodzic v Denise Hrdinkova
|
6-7,3-3
|
ITF W15 Estepona - čtyřhra ženy |
05/21 14:00 |
Jurna/Kalamaris v Daley/Yardley
|
Cancelled
|
ITF W50 Otocec |
05/21 14:00 |
Gina Feistel v Victoria Kan
|
6-6
|
ITF W50 Otocec |
05/21 14:00 |
Alja Senica v Nina Potocnik
|
0-0
|
ITF M25 Addis Ababa - čtyřhra muži |
05/21 13:30 |
Henning/Salton v Fantini/Tresca
|
2-6,6-1,11-9
|
ITF M15 Celje |
05/21 13:30 |
Noah Schlagenhauf v Emilien Demanet
|
View
|
ITF M25 Addis Ababa - čtyřhra muži |
05/21 13:30 |
Kawachi/Okamura v Lock/Lock
|
3-6,4-6
|
ITF W35 Kursumlijska Banja - čtyřhra ženy |
05/21 13:25 |
Popovic/Sarcev v Senic/Stankovic
|
1-6,0-6
|
ITF W15 Bukurešť - čtyřhra ženy |
05/21 13:15 |
Simionescu/Todoni v Bosio/Tig
|
View
|
Challenger Skopje |
05/21 13:10 |
Dimitar Kuzmanov v Ryan Seggerman
|
Retired
|
ITF W35 Kursumlijska Banja - čtyřhra ženy |
05/21 13:10 |
Bayerlova/Karatancheva v Krastenova/Spasova
|
6-1,6-2
|
ITF M25 Deauville - čtyřhra muži |
05/21 13:05 |
Alujas/Freire Da Silva v Vatutin/Zgirovsky
|
3-6,3-6
|
Premier Padel Mar Del Plata |
05/21 13:00 |
Daniel Windahl/Marmolejo v Arroyo/Alonso
|
View
|
Premier Padel Mar Del Plata - ženy |
05/21 13:00 |
Aguilar/Manquillo v Sainz/Llaguno
|
View
|
ITF W75 Grado WD |
05/21 13:00 |
Aney/Papadakis v Delai/Urgesi
|
View
|
ITF W15 Monastir - čtyřhra ženy |
05/21 13:00 |
Gouws/Soussi v Fullana/Herazo Gonzalez
|
View
|
ITF M25 Deauville - čtyřhra muži |
05/21 12:45 |
Houghton/Whitehouse v Josserand/Klintcharov
|
7-6,6-0
|
ITF M15 Bol |
05/21 12:45 |
Florian Broska v Nikos Lehmann
|
6-2,6-3
|
ITF M25 Deauville - čtyřhra muži |
05/21 12:40 |
Houghton/Whitehouse v Juarez/Lagarde
|
Cancelled
|
ITF W35 Annenheim - čtyřhra ženy |
05/21 12:30 |
Gavrila/Vilar v Hutchinson/John-Baptiste
|
2-6,2-6
|
ITF W35 Annenheim - čtyřhra ženy |
05/21 12:30 |
Radisic/Vismane v Koller/Korokozidi
|
6-1,6-7,10-7
|
ITF W35 Annenheim |
05/21 12:30 |
Laura Mair v Claudia Gasparovic
|
View
|
ITF W35 Annenheim |
05/21 12:30 |
Laura Hietaranta v Tamara Kostic
|
View
|
WTA Rabat |
05/21 12:25 |
Berfu Cengiz v Viktoriya Tomova
|
2-6,1-6
|
ATP Lyon |
05/21 12:20 |
Sebastian Fanselow v Yoshihito Nishioka
|
0-6,1-6
|
ITF M15 Bukurešť - čtyřhra muži |
05/21 12:15 |
Ducariu/Dumitru v Den Heijer/Vanta
|
5-7,6-7
|
French Open - ženy |
05/21 12:15 |
Katie Volynets v Lucrezia Stefanini
|
6-2,6-1
|
ATP Lyon - čtyřhra muži |
05/21 12:15 |
Heliovaara/Patten v Gille/Vliegen
|
7-6,6-2
|