ITF W15 Erwitte

**ITF W15 Erwitte**

Tenisový turnaj ITF W15 Erwitte je profesionální tenisový turnaj pro ženy, který se koná ve městě Erwitte v Německu. Turnaj je součástí okruhu ITF Women's World Tennis Tour, který je třetí úrovní profesionálního tenisu pro ženy.

Turnaj se hraje na antukových kurtech a koná se každoročně v květnu. Hlavní soutěž se skládá z 32 hráček ve dvouhře a 16 párů ve čtyřhře. Turnaj nabízí celkový prize money 15 000 USD, přičemž vítězka dvouhry získá 2 160 USD a vítězky čtyřhry získají 1 080 USD.

V roce 2023 se turnaje zúčastnilo mnoho talentovaných hráček, včetně:

* [Jména hráček]

Vítězkou dvouhry se stala [Jméno vítězky dvouhry], která ve finále porazila [Jméno finalistky dvouhry]. Ve čtyřhře zvítězil pár [Jména vítězky čtyřhry], který ve finále porazil pár [Jména finalistek čtyřhry].

Turnaj ITF W15 Erwitte je skvělou příležitostí pro hráčky, aby získaly žebříčkové body a zlepšily své postavení na světovém žebříčku. Turnaj také přitahuje pozornost fanoušků tenisu a provides a platform for players to showcase their skills.