04/14 12:00 36 [7] Giana Erminio vs Triestina [4] 0-1
04/13 18:45 36 [12] Virtus Verona vs US Pergolettese [16] 1-2
04/13 18:45 36 [2] Padova vs Atalanta U23 [5] 2-0
04/13 16:30 36 [19] Pro Sesto vs Lumezzane [9] 2-1
04/13 16:30 36 [10] Trento vs Pro Vercelli [8] 1-0
04/13 16:30 36 [20] Alessandria vs Pro Patria [14] 1-2
04/13 16:30 36 [18] Novara vs Legnago Salus [6] 2-0
04/13 14:15 36 [13] AlbinoLeffe vs Renate [11] 0-0
04/12 18:45 36 [15] Arzignano Valchiampo vs US Fiorenzuola [17] 3-0
04/10 16:00 34 [19] Pro Sesto vs Vicenza [3] 1-1
04/08 18:45 35 [14] Renate vs Mantova [1] 2-0

Wikipedia - Serie C

Serie C je třetí nejvyšší italská fotbalová soutěž po Serii A a Serii B. To znamená že je nejnižší profesionální italská fotbalová soutěž. V roce 2014 přišlo sjednocení Lega Pro Prima Divisione a Lega Pro Secunda Divisione do jedné divize: Lega Pro. Dne 25. května 2017 se vedení rozhodlo k návratu k původnímu označení. V sezoně 2020/21 bylo 60 klubů rozděleno do 3 skupin (A – 20 klubů, B – 20 klubů a C – 20. klubů).

Během sezóny hraje každý tým 38 zápasů ve své skupině – dva zápasy proti každému soupeři ve skupině. Po sezóně postoupí první tým z každé skupiny který skončil na první příčce přímo a jeden tým z play off do druhé nejvyšší italské soutěže Serie B. Do play off postupuje s každé skupiny týmy které skončily od 2. místa po 10. místo. Kluby které skončily na 2. místě postupují do čtvrtfinále. Kluby které skončily na 3. a 4. místě postupují do osmifinále. Zbývající kluby od 5. místa po 10. místo hrají předkolo ve své skupině. Hraje se 2 zápasy (doma, venku). Od předkola se týmy dostanou přes osmifinále, čtvrtfinále a semifinále do finále. Vítěz finále postoupí do Serie B. Sestupují kluby které skončily ve své skupině na posledním místě. Dalším sestupujícím klubem se stává klub při hraní play out. V každé skupině hraje play out klub který skončil na 17. a 18. místě. Hrají mezi sebou dva zápasy (doma, venku). Poražený sestupuje do Serie D.

Itálie - Serie C - Skupina A

Třetí nejvyšší italská fotbalová soutěž, která je rozdělena do tří skupin (A, B a C). Ve skupině A hraje 20 týmů, které se utkají každý s každým dvakrát, jednou doma a jednou venku. První tři týmy postoupí přímo do Serie B, zatímco týmy na čtvrtém až osmém místě se utkají v play-off o další postup do Serie B. Týmy na posledních čtyřech místech sestoupí do Serie D.